ورزش و سفر

راهنمای خرید انواع زیرانداز مسافرتی

بررسی انواع زیرانداز سفری به همراه لینک خرید

زیرانداز مسافرتی هم از مهمترین ابزارهای گردش رفتن است .پیک نیک رفتن و وقت گذرونی در بیرون از شهر به نظرم از لذت بخش ترین تفریحات ممکن است مخصوصا در تابستان و  در دوران کرونا که فضاهای سربسته خطرناک هستند.

زیرانداز سفری

زیرانداز ضروری ترین وسیله پیک نیک رفتن است.

احتمالا شما هم مثل من در صندوق عقب ماشین زیرانداز سفری خود را  نگه داری میکنید که هرگز فراموش نشود.

زیرانداز سفری،زیرانداز مسافرتی

برای انتخاب بهترین زیرانداز سفری موارد زیر را باید حتما در نظر داشت .

با مجله خرید همراه باشید که این موارد را با هم بررسی کنیم.

  • ضد آب بودن : داشتن زیرانداز ضد آب باعث میشود شما آرامش داشته باشید و در هر جایی بدون در نظر گرفتن نم دار بود یا نبودن زمین وسائل خود را پهن کرده و از طبیعت لذت ببرید.
  • وزن و نحوه بسته بندی : گاهی اوقات مجبور میشود از ماشین تا محل کمپ زدن را پیاده روی داشته باشید ، این زمان است که به اهمیت زیرانداز سفری سبک و همراه با بسته بندی مناسب و کوچک پی خواهید برد.
  • قابل شستشو بودن : زیرانداز به آسانی کثیف میشود و باید جنسی انتخاب کرد که به آسانی هم بتوان آن را شست و مجدد استفاده کرد .
  • اندازه آن : جمعیت خانواده خود را قبل از استفاده حتما در نظر داشته باشید ، اندازه زیرانداز اگر زیادی بزرگ باشد دست و پا گیر و اگر کوچک باشد باعث ناراحتی افراد در حین نشستن میشود.
  • طرح و مدل زیرانداز : در نظر داشته باشید که درست است این مورد در انتهای لیست قرار میگیرد ولی زیبایی زیرانداز سفری مخصوصا در یک پیک نیک خانوادگی عکس های شما را زیباتر و باعث دلنشین تر شدن اوقات شما خواهد شد.

زیرانداز سفری،زیرانداز مسافرتی

همین الان مطالعه کنید:
راهنمای خرید انواع چادر مسافرتی

در ادامه در مجله خرید به بررسی 25 مدل از بهترین و با کیفیت ترین زیرانداز های سفری  سایت خرید آنلاین دیجی کالا میپردازیم . به امید اینکه این تابستان برای شما سراسر شادی و لحظات ناب باشد.

 

مجله خرید

در مجله خرید با مجموعه مقالات نقد و بررسی محصولات، تلاش بر این است که: خریدی بهتر، انتخابی هوشمندانه تر و تجربه ای بهتر از خرید اینترنتی را به شما هدیه دهیم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا